Звіт Мінекономіки про базове відстеження результативності постанови КМУ від 24.06.2022 № 723

Звіт Мінекономіки про базове відстеження результативності постанови КМУ від 24.06.2022 № 723 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 і від 28 лютого 2022 р. № 169»
contract.jpg

Визначаємо очікувану вартість для поточного ремонту
  1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується, дата його прийняття та номер
    Постанова Кабінету Міністрів України від 24.06.2022 № 723 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 і від 28 лютого 2022 р. № 169» (далі – постанова) набрала чинності – 29.06.2022.
  2. Назва виконавця заходів з відстеження
    Міністерство економіки України.
  3. Цілі прийняття акта
    Основною метою постанови є підвищення ефективності здійснення публічних закупівель в умовах дії воєнного стану в Україні, зокрема із забезпеченням використання електронної системи закупівель.
  4. Строк виконання заходів з відстеження
    Червень 2023 року.
  5. Тип відстеження (базове, повторне або періодичне)
    Базове відстеження.
  6. Методи одержання результатів відстеження
    Статистичний метод.
  7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних
    Відстеження результативності регуляторного акта здійснювалося відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» шляхом отримання зауважень та пропозицій до постанови, їх аналізу, а також шляхом збирання статистичних даних.
  8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта
    Рівень поінформованості щодо положень акта достатньо високий. Постанову опубліковано в Офіційному віснику України від 08.07.2022 (2022 р., № 53, стор. 124, стаття 3087, код акта 112264/2022) та оприлюднено на офіційному вебпорталі парламенту України «Верховна Рада України».
    Кількість здійснених в електронній системі закупівель із застосуванням електронного каталогу замовниками закупівель товарів, вартість яких перевищує 50 000 гривень, становить – 9 582, кількість проведених закупівель товарів, робіт та послуг із застосуванням порядку спрощених закупівель в електронній системі закупівель становить – 89 759, кількість оприлюднених в електронній системі закупівель звітів про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, становить – 2 937 007.
  9. Оцінка результатів реалізації акта та ступеня досягнення визначених цілей
    За результатом аналізу, отриманих значень показників результативності даного регуляторного акта, можна зробити висновок, що регуляторний акт має високий ступінь досягнення визначених цілей.
    Реалізація постанови забезпечує ефективне здійснення публічних закупівель із використанням електронної системи закупівель в умовах воєнного стану в Україні.

Джерело: офіційний сайт Мінекономіки

Ілона Тарнопольська головний редактор експертно-правової системи «Експертус Держзакупівлі»
Ви щоденно стикаєтеся зі складними робочими ситуаціями. Ми ж – щоденно допомагаємо їх вирішувати. Тож заходьте в Систему, щоб швидко отримати рішення своєї ситуації

🔥Безплатний вебінар від проєкту «ДеюреЗакупівлі»

Статичний блок для новин

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, потрібна попередня реєстрація 👇

Зареєструватися

Статті за темою

Усі статті за темою

Прозоро майданчики: як обрати для публічної закупівлі

Знаєте, що для закупівель через Prozorro Market насамперед треба вибрати е-майданчик, але не знаєте як та який обрати? Визначились з е-майданчиком, але не розумієте, як з ним працювати? Досить сумніватися, дізнайтеся правила роботи на майданчиках Prozorro просто зараз.
2497

Prozorro аукціон: як проходить

Пояснимо, що відбувається на кожному етапі аукціону у Prozorro. А також про зміни до Постанови № 1178, які дозволяють проводити відкриті торги без аукціону – у статті
1597

Порядок оприлюднення інформації про закупівлі в електронній системі закупівель

Розглянемо ключові правила розміщення інформації в електронній системі закупівель з урахуванням умов воєнного стану. Зокрема пояснимо, коли інформація в електронній системі вважається розміщеною. А також, як діяти у разі технічного збою електронної системи
10201

Кваліфікований електронний підпис (КЕП) у публічних закупівлях

В процедурі закупівлі і замовник, і учасник повинні підписати документи в електронній системі закупівель. Це можливо зробити виключно за допомогою електронного ключа. Які ключі можна застосовувати та які вимоги до них в електронній системі закупівель розглянемо у статті
2587

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді